Tumblr Connect (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: more
et: veel

en: read more
et: loe edasi

en: Configuration
et: Seadistus

en: Basic
et: Lihtne

en: Exists
et: Väljumine
