Tumblr Connect (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: more
fr: plus

en: Number of items
fr: Nombre d'éléments

en: read more
fr: lire la suite

en: Basic
fr: Basique

en: Exists
fr: Présent

en: Save Changes
fr: Enregistrer les modifications

en: Unable to create
fr: Création impossible
