Tumblr Connect (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: more
hr: više

en: read more
hr: iscrpnije

en: Configuration
hr: Postavke

en: Basic
hr: Osnovno

en: Exists
hr: Postoji

en: Save Changes
hr: Spremi promjene
