Tumblr Connect (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: more
pl: więcej

en: Number of items
pl: Liczba elementów

en: read more
pl: czytaj więcej

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Exists
pl: Istnieje

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Unable to create
pl: Nie można utworzyć
