Tumblr Connect (6.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: more
cy: mwy

en: read more
cy: darllen mwy

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Basic
cy: Sylfaenol

en: Exists
cy: Yn bodoli
