Tumblr Connect (6.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: more
da: mere

en: Number of items
da: Antal elementer

en: read more
da: læs mere

en: submit
da: send

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Basic
da: Grundlæggende

en: Exists
da: Eksisterer
