Tumblr Connect (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: more
it: altro

en: Number of items
it: Numero di elementi

en: read more
it: leggi tutto

en: submit
it: invia

en: Configuration
it: Configurazione

en: Basic
it: Di base

en: Exists
it: Esiste

en: Unable to create
it: Impossibile creare
