Tumblr Connect (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: more
be: болей

en: read more
be: чытаць далей

en: Configuration
be: Налады

en: Basic
be: Асноўны

en: Save Changes
be: Захаваць змены
