Tumblr Connect (6.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: more
ca: més

en: read more
ca: llegeix més

en: submit
ca: envia

en: Configuration
ca: Configuració

en: Basic
ca: Bàsic

en: Exists
ca: Existeix
