Tumblr Connect (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: more
jv: pepaké

en: read more
jv: wacanen candhaké

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Basic
jv: Dasar

en: Exists
jv: Ana
