Tumblr Connect (6.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: more
mr: आणखी

en: read more
mr: अधिक वाचा

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Exists
mr: अस्तित्वात

en: Save Changes
mr: बदल जतन करा
