Tundra Framework Theme (6.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: configure
am: ውቀር
