Tundra Framework Theme (6.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: header
be: верхні калянтытул

en: Preview
be: Папярэдні прагляд

en: configure
be: канхвігураваць
