Tundra: Drupal Framework Theme (6.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Home
ca: Inici

en: toolbar
ca: barra d'eines

en: footer
ca: peu

en: Yes
ca: Sí

en: header
ca: capçalera

en: Preview
ca: Previsualitza

en: configure
ca: configura

en: Unpublished
ca: No publicat

en: edit block
ca: edita el bloc

en: edit menu
ca: edita el menú

en: Skip to content
ca: Vés al contingut

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral
