Tundra: Drupal Framework Theme (6.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Home
cs: Domů

en: toolbar
cs: lišta nástrojů

en: footer
cs: patička

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: header
cs: hlavička

en: Preview
cs: Náhled

en: configure
cs: nastavení

en: Unpublished
cs: Nevydáno

en: edit menu
cs: upravit menu

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel
