Tundra Framework Theme (6.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: configure
cy: ffurfweddu
