Tundra Framework Theme (6.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: configure
eo: agordu
