Tundra Framework Theme (6.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Home
fa: خانه

en: toolbar
fa: نوار ابزار

en: footer
fa: پای صفحه

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: header
fa: سر صفحه

en: Preview
fa: پیش نمایش

en: configure
fa: پیکر بندی
