Tundra Framework Theme (6.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: toolbar
gl: barra de ferramentas

en: footer
gl: pé

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: header
gl: cabeceira

en: Preview
gl: Vista previa

en: configure
gl: configurar

en: edit menu
gl: editar menú
