Tundra Framework Theme (6.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Home
hr: Početna

en: toolbar
hr: alatna traka

en: footer
hr: podnožje

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: header
hr: zaglavlje

en: Preview
hr: Pregled

en: configure
hr: konfiguriraj

en: edit block
hr: uredi blok

en: edit the content of this block
hr: uredi sadržaj ovog bloka

en: configure this block
hr: uredi ovaj blok

en: edit menu
hr: uredi izbornik

en: edit the menu that defines this block
hr: uredi izbornik koji definira ovaj blok
