Tundra: Drupal Framework Theme (6.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Home
jv: Ngarep

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Preview
jv: Pratinjau

en: configure
jv: konfigurasi

en: edit menu
jv: ngubah menu
