Tundra Framework Theme (6.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: toolbar
kn: ಉಪಕರಣಪಟ್ಟಿಕೆ

en: footer
kn: ಪಾದ ಲೇಖ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: header
kn: ಶಿರೋ ಲೇಖ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ
