Tundra: Drupal Framework Theme (6.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: toolbar
ku: توڵئامراز

en: footer
ku: بەرپێ

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: header
ku: سەرینە

en: Preview
ku: پێشبینی

en: configure
ku: سازبکە

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم
