Tundra: Drupal Framework Theme (6.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: toolbar
lv: rīkjosla

en: footer
lv: kājene

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: header
lv: galvene

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: configure
lv: konfigurēt

en: edit menu
lv: rediģēt izvēlni

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla
