Tundra Framework Theme (6.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: configure
ml: ക്രമീകരണം
