Tundra Framework Theme (6.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: configure
mn: тохируулах
