Tundra Framework Theme (6.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Home
mr: स्वगृह

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: configure
mr: कॊनफ़ीगर
