Tundra: Drupal Framework Theme (6.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Home
sl: Domov

en: toolbar
sl: orodna vrstica

en: footer
sl: noga

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: header
sl: glava

en: Preview
sl: Predogled

en: configure
sl: nastavi

en: edit menu
sl: uredi meni
