Tundra Framework Theme (6.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: toolbar
te: పనిముట్ల పట్టా

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: header
te: శీర్షం

en: Preview
te: మునుజూపు
