Tundra: Drupal Framework Theme (6.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Help
am: እርዳታ

en: configure
am: ውቀር
