Tundra: Drupal Framework Theme (6.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: footer
bg: подложка

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: header
bg: заглавка

en: Preview
bg: Преглед

en: Help
bg: Помощ

en: configure
bg: конфигурирай
