Tundra: Drupal Framework Theme (6.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: footer
el: υποσέλιδο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: header
el: κεφαλίδα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Help
el: Βοήθεια

en: configure
el: ρύθμιση

en: edit menu
el: επεξεργασία μενού

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη
