Tundra: Drupal Framework Theme (6.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Home
hi: मुख्य  पृष्ठ

en: Content
hi: अंतर्वस्तु

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Help
hi: मदद

en: configure
hi: विन्यास करें
