Tundra: Drupal Framework Theme (6.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: footer
hu: lábléc

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: header
hu: fejléc

en: Preview
hu: Előnézet

en: Help
hu: Súgó

en: Background Image
hu: Háttérkép

en: configure
hu: beállítás

en: Use IE PNG Fix
hu: Rögzített IE PNG használata

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: edit block
hu: blokk szerkesztése

en: edit the content of this block
hu: a blokk tartalmának szerkesztése

en: configure this block
hu: a blokk beállítása

en: edit menu
hu: menü szerkesztése

en: edit the menu that defines this block
hu: a blokkot létrehozó menü szerkesztése

en: by
hu: által

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv
