Tundra: Drupal Framework Theme (6.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Help
kk: Көмек

en: configure
kk: баптау

en: edit menu
kk: менюді өңдеу

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
