TUPAS Authentication (6.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Save changes
ast: Guardar cambeos

en: Machine readable name
ast: Nome llexible por máquines
