TUPAS Authentication (6.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Machine readable name
ca: Nom llegible-per-la-màquina
