TUPAS Authentication (6.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Save changes
da: Gem ændringer

en: Machine readable name
da: Maskinnavn
