TUPAS Authentication (6.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Save changes
de: Änderungen speichern

en: Machine readable name
de: Maschinenlesbarer Name

en: Key version
de: Schlüsselversion
