TUPAS Authentication (6.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Machine readable name
el: Αναγνωρίσιμο από τη μηχανή όνομα
