TUPAS Authentication (6.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Enabled
es: Activado

en: Save changes
es: Guardar cambios

en: Machine readable name
es: Nombre para el sistema
