TUPAS Authentication (6.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Katkesta

en: Enabled
et: Lubatud

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Machine readable name
et: Masinloetav nimi
