TUPAS Authentication (6.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Machine readable name
fi: Koneluettava nimi

en: Bank name
fi: Pankki
