TUPAS Authentication (6.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Machine readable name
hu: Gépek által olvasható név
