TUPAS Authentication (6.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Enabled
ja: 有効

en: Save changes
ja: 変更を保存

en: Machine readable name
ja: コンピューターが扱える名前
