TUPAS Authentication (6.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Machine readable name
km: ឈ្មោះ​​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​
