TUPAS Authentication (6.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Machine readable name
nl: Voor machines leesbare naam
