TUPAS Authentication (6.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Enabled
pt: Ativo

en: Save changes
pt: Guardar alterações

en: Machine readable name
pt: Nome máquina legível
