TUPAS Authentication (6.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ro: Şterge

en: Cancel
ro: Renunţă

en: Enabled
ro: Activat

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: Machine readable name
ro: Numele vizibil pentru sistem
