TUPAS Authentication (6.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отменить

en: Enabled
ru: Включено

en: Save changes
ru: Сохранить

en: Action URL
ru: URL Действия

en: Machine readable name
ru: Машинное имя
